Люди розуміють, що їм не допоможе ні кумівство, ні хабар, ні дружні стосунки 

Так вважає керівник ГО "Об'єднання підводних мисливців та рибалок Дніпропетровщини" Павло Шанька. За його словами цьогоріч на Самарі та Вовчій знищили близько півсотні сіток. Це значно менше, аніж попередні роки.

"В цьому році не дуже багато випадків браконьєрства, бо люди розуміють, що не переконає ні кумівство, ні хабар, ні дружні стосунки. Цьогоріч були випадки, але не так багато, як раніше. В цьому році ми знищили близько 50 безхазяйних сіток. Це на Самарі та Вовчій. Мені особисто телефонують дуже багато людей. Я не питаю хто телефонує. Дехто вважає, що це стукачі. Ні, для мене це розвідники, відповідальні люди. Вони розвідують хто, де. Інформують нас і ми вже разом з ними виїздимо", - розповів tv-news.dp.ua Павло Шанька.

Він також додав, що ловити рибу сітками на малих річках, де немає рибацької артілі заборонено не лише під час нересту. Самара та Вовча і є такими річками.
Виловлювати рибу сітками на малих річках, де немає рибацької артілі заборонено. Самара та Вовча є малими річками, тому будь-яка сітка заборонена.