Готовий випустити на маршрут ще 7 додаткових автобусів, проте сідати за кермо нікому

В Україні триває черговий етап карантину – адаптивний. Дозволено міські та міжміські перевезення пасажирів, проте лише за умови дотримання певних вимог. Зокрема, забороняється перевезення пасажирів, які не використовують респіратор або захисну маску. До того ж, перевезення здійснюється лише в межах кількості місць для сидіння. Хто повинен контролювати дотримання цих вимог?

Павлоградські перевізники карантинні вимоги вперто ігнорують. Кількість пасажирів значно перевищує кількість місць для сидіння, більшість із них без масок.
Василь Зінченко, котрий здійснює пасажирські перевезення за маршрутом №13 каже, що постійно просять водіїв не переповнювати салони автобусів.

"Такого не буває, щоб були переповнені автобуси. Ми просимо водіїв не брати стоячих пасажирів, наказати уже нікому, бо працювати нікому. Ми просимо дуже, але уже як виходить. Це ж водії... Стараємось. Робимо зауваження. А то ж зайшли люди й не хочуть вийти. Дозволили їздити пенсіонерам всім. Ми не справляємось", – розповідає Василь Зінченко.

Він також додав, що готовий випустити на маршрут ще 7 додаткових автобусів, проте сідати за кермо нікому, бо водіїв не вистачає.
За словами перевізника автобуси дезінфікують двічі на день – зранку та увечері.

До речі

У Дніпрі водії громадського транспорту чітко дотримуються карантинних вимог – кількість пасажирів лише за кількістю місць у салоні, без захисної маски – зась!
А тим часом, кількість хворих на COVID-19 в Україні не спадає. В декотрих областях посилюють карантинні вимоги.