Відпочивальники на б/в «Дніпровські зорі» стали масово скаржитись на погіршення стану здоров’я ввечері 1 липня, після прийому їжі

 У людей спостерігається пронос, блювота, підвищення температури. Бригади швидкої допомоги вивозять відпочиваючих із поганим станом здоров’я до інфекційного відділення Якимівцької ЦРЛ. Про це повідомляється на офіційному сайті Кирилівської селищної ради.

За словами директорки КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Ірини Мохур, до опорного медичного закладу Кирилівської ОТГ із подібними симптомами та скаргами на погіршення здоров’я ніхто не звертався. Усі постраждалі пов’язують свій стан із прийомом їжі чи купанням у бассейні. Однак, не дивлячись на це, кирилівські медики усім, хто скаржиться на підвищення температури і знаходиться на території бази відпочинку «Дніпровські зорі» зроблять посіви на коронавірусну інфекцію.

— Ми підозрюємо харчове отруєння, проте, за наказом МОЗ ми зобов’язані зробити посіви на COVID-19 усім тим у кого спостерігається підвищення температури, — наголошує Ірина Леонідівна.

На базі відпочинку працюють співробітники поліції та відповідних держслужб України. Посіви на коронавірус у госпіталізованих будуть взяті медиками ЦРЛ.

Більш докладні висновки будуть зроблені після лабораторного дослідження біоматеріалу постраждалих та харчоблоку бази відпочинку.
До речі, на сьогодні у Кирилівці з початку пандемії на коронавірус COVID-19 не було зафіксовано жодного випадку захворювання. Зараз у населених пунктах Кирилівської ОТГ немає жодного жителя, який би знаходився на самоїзоляції.