База відпочинку працювала незаконно

Увечері 01 липня на базі відпочинку "Дніпровські зорі" після вечері 15 чоловік відчули себе зле. За попередніми даними люди отруїлися окрошкою.

В лікарню потрапили 13 чоловік, з них 8 дітей.

За повідомленням пресслужби Запорізької ОДА, ситуацію про випадок масового отруєння на базі відпочинку "Дніпровські зорі " в смт Кирилівка обговорили під час засідання комісії з питань ТЕБ та НС Запорізької області.

За повідомленням директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Олександра Мащака, база відпочинку працювала незаконно.

 "Цього року організація дитячого оздоровлення ще не дозволена. Проте деякі суб'єкти господарювання надають послуги з оздоровлення дітей. За попередніми даними відпочивальники отруїлися окрошкою. Окрошка - це страва без термічної обробки продуктів, яку за санітарними нормами не можна давати дітям. На сьогодні триває позапланова перевірка цього закладу оздоровлення, порушено кримінальну справу"- зазначив Олександр Мащак.

До лікарні потрапили 13 чоловік, з них 8 дітей та 5 дорослих. Всі вони перебувають на стаціонарному лікуванні та мають середню ступінь важкості кишкового отруєння.

За словами заступника голови ОДА база відпочинку розпочала роботу без необхідних дозвільних документів. Через цю подію на всіх базах відпочинку Азовського узбережжя найближчим часом будуть проведені позапланові перевірки.