Коронавірус у Павлограді може вбити великий футбол

ФК «Павлоград» не має джерел фінансування, тому не може брати участь у серйозних змаганнях. Після карантину футбольний клуб перестали фінансувати і бюджет міста, і спонсор.

«В Павлограді великий футбол був відсутній 17 років. У 2018 році ми змогли його реанімувати, створили міську команду ФК «Павлоград». На придбання необхідного футбольного спорядження були виділені кошти з міського бюджету. У нас також був спонсор, котрий підтримував фінансово. Команда досить вдало відразу розпочала свій виступ у першій лізі області. У 2018 році зайняли 3 місце, потім успішно виступили в обласній суперлізі. У зв'язку з коронавірусом грошей із бюджету нам не виділили, спонсор теж припинив фінансування через коронавірус. Тому виникла гостра проблема у фінансуванні команди, аби заявитись на цей рік і продовжити ігри», – розповів голова федерації футболу Олександр Єрмаков.

Дізнавшись про цю проблему, вболівальники запропонували пройтись маршем по місту, аби привабити увагу громадськості, потенційних спонсорів до проблеми.
У п'ятницю, 3 липня із відповідними  гаслами молоді люди пройшлись по вул.Центральній від міськгілки до Першотравневого парку. На пішохідному мосту через Вовчу запалили фаєри. Із учасниками ходи навіть зустрівся міський голова. Обіцяв допомогти. 

«Хочу звернутись до заможних мешканців міста, котрі люблять футбол і можуть допомогти фінансово команді. Розглядаємо всі варіанти, пропозиції, сподіваємось на підтримку», – звернувся Олександр Єрмаков.