Уже тривалий час в місті не реєструються випадки захворювання на COVID-19 

Всього з початку епідемії зареєстровано двадцять підтверджених випадків коронавірусної інфекції серед мешканців міста. За повідомленням директорки Центру первинної медико-санітарної допомоги Олени Дуднікової, у більшості інфікованих перебіг хвороби був безсимптомний. Коронавірусна пневмонія була виявлена у двох людей, їх стан лікарі оцінювали, як середньої важкості. Коронавірус було виявлено також у матері та двох дітей.

«Всього по Центру первинної медико-санітарної допомоги було зареєстровано 20 випадків захворювання. 19 осіб уже одужали, 1 знаходиться на самоізоляції під спостереженням сімейного лікаря. Двоє хворих мали клінічні прояви у вигляді коронавірусної пневмонії середньої важкості. Вони не потребували стаціонарного лікування. Захворіла також мама та двоє дітей. Вони були без клінічних проявів, знаходились під наглядом педіатрів», – розповіла Олена Дуднікова.

Вона також додала, що смертельних випадків від COVID-19 по місту не було. З початку епідемії від коронавірусної інфекції помер мешканець Павлоградського району.
На сьогодні на лікуванні в інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування перебувають семеро пацієнтів з пневмонією, з них двоє з коронавірусною хворобою (жителі прилеглих ОТГ).

На самоізоляції під спостереженням сімейних лікарів Павлоградського центру первинної медико-санітарної допомоги перебуває одна особа, що прибула з-за кордону, та двоє мешканців міста, що були контактними з підтвердженими випадками COVID-19.