Хто матиме більшість, а хто виборчий бар'єр "не перестрибне" 

Прогнози, опираючись на результати соціологічного опитування, оприлюднив Придніровський регіональний центр політичних досліджень "Політикум".
Опитування проводилось у формі стандартизованого анкетування 25-27 липня в усіх мікрорайонах міста. Кількість респондентів - 1200 чоловік. Статистична похибка не перевищує 2,9%.

На час проведення анкетування павлоградці показали високу готовність брати участь в голосуванні на місцевих виборах - майже 79% впевнено визначилися з участю і майже 6% - скоріш за все візьмуть участь, тоді як лише понад 10% заявили, що точно не братимуть участі в голосуванні.

Щодо вибору депутатів до місцевих рад, як відомо павлоградці обиратимуть депутатів міської та обласної рад. Як і на більшості територій східної України у Павлограді в лідерах партія «Слуга народу» (25% серед активних виборців) та «Опозиційна платформа - За життя» (23%), впевнено долають 5-відсотковий бар'єр парламентські партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка і «Батьківщина» Юлії Тимошенко з 6,5% підтримки респондентів. З високою часткою ймовірності також долають 5-відсотковий бар'єр партії Анатолія Шарія та Олександра Вілкула з 5,5%. Менш реальні шанси є зайти до місцевих рад у партій «Громадська сила» і «Пропозиція», в їх підтримку висловилися 4% респондентів.

Показовим в партійній підтримці є ставлення респондентів до партії «Слуга народу» - 34% висловилися з підтримкою або скоріше позитивним ставленням, тоді як більше половини (52,5%) охарактеризували своє ставлення до цієї партії як неоднозначне, з розчаруванням і безпосередньо негативне.

Довідково

Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня 2020 року