Станом на ранок 13.08.2020 року по місту  зафіксовано три нових випадки COVID-19

 Всього під наглядом лікарів перебуває п’ять пацієнтів.

 Про це повідомляється на офіційному сайті Павлоградського міськвиконкому. 

З початку епідемії зафіксовано двадцять сім підтверджених випадків COVID-19. Наразі відбувається епідрозслідування по встановленню кола контактних осіб та взяття їх під медичний нагляд.

 До лікувально-профілактичних закладів міста за минулу добу не поступало пацієнтів з пневмонією. Одного пацієнта було виписано після одужання. Всього на лікуванні в лікарні інтенсивного лікування перебуває 12 пацієнтів з пневмонією, в т.ч. двоє з COVID-19. 

Всі госпіталізовані обстежуються за допомогою ПЛР в вірусологічній лабораторії лікарні                  ім. Мечникова. 

Усі особи, які прибули до міста завершили період самоізоляції. Один мешканець міста є контактними з підтвердженим випадком COVID-19 та перебуває на самоізоляції під спостереженням лікарів. Всього за весь період епідемії під наглядом знаходилось 202 особи з числа прибулих. 

У зв’язку зі зростанням кількості випадків COVID-19 по Україні закликаємо населення дотримуватись карантинних обмежень, використовувати засоби індивідуального захисту при відвідуванні місць скупчення людей та при переміщенні громадським транспортом, дотримуватись соціальної дистанції та правил особистої гігієни.