Переможець отримає 250 тис. грн

Престижна премія для вчителів оголосила довгий список півфіналістів. Надія Сіренко, викладач історії школи №9 Павлограда, увійшла до списку ТОП-50 найкращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine 2020.

В ЗОШ № 9 Павлограда Надія Сіренко викладає Історію України, Правознавство, Всесвітню історію. До своєї роботи підходить творчо та сучасно.

Надія регулярно проводить уроки в органах місцевого самоврядування, службах і організаціях міста, центрі зайнятості, службі у справах неповнолітніх. Проводить з дітьми імітації судових засідань, працевлаштувань на роботу, засідань депутатів міської ради, виборів. Вважає, що ці практики не тільки зацікавлюють дітей предметом, а й вчать їх думати, міркувати, ставити себе на місце іншої людини, готуватися до самостійного життя.

«Досягненням вважаю, коли після уроку діти, виходячи з класу, кажуть: «Дякуємо за урок!», а на урок приходять з новою інформацією, про яку дізналися самостійно, бо їм це здалося цікавим», – каже викладачка.

Наступним етапом стане визначення ТОП-10. Переможця оголосять 3 жовтня 2020 року та винагородять грошовою премією у 250 тисяч гривень, навчанням та участю у GLOBAL EDUCATION & SKILLS FORUM.

Довідково

Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія, місія якої — підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала Громадська спілка «Освіторія» у 2017 році.