Після перевірки кафе у с. В'язівок Павлоградського району  виявлено, що причиною отруєння людей на випускному були яйця

Після святкування випускного у с.  В'язівок Павлоградського району по допомогу до лікарів звернулись  13 осіб.  Повідомляють в ГУ Держпродспоживслужби   Дніпропетровської області.

З епідеміологічного анамнезу було встановлено, що усіх хворих об’єднує вживання страв під час святкування випускного вечора 1 серпня в кафе «Самара».  У восьми хворих, які перебували на стаціонарному лікуванні у Новомосковській  центральній районній лікарні, з біологічного матеріалу виділено збудника – сальмонелу.

Лабораторіями досліджено харчові продукти, готові страви, проби питної води, змиви з об’єктів довкілля. Працівники кафе обстежені на носійство інфекцій кишкової групи.

За результатами досліджень з яйця сирого курячого виділена сальмонела. У змивах з об’єктів довкілля кафе та обладнання виділено сальмонелу та кишкову паличку.

У ході епідеміологічного розслідування встановлено, що ймовірним джерелом інфекції є яйця курячі від птиці підсобного господарства власника кафе, забруднені сальмонелою.

 Для вжиття відповідних заходів реагування Держпродспоживслужбою проінформовано Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області.