Його підозрюють у створенні злочинного угрупування 

Київський апеляційний суд залишив екс-начальника Павлоградського відділу поліції під вартою. Про це інформує пресслужба суду.

«17 серпня 2020 року колегія суддів розглянула апеляційні скарги, подані прокурором та стороною захисту на ухвалу слідчого судді Голосіївського райсуду від 29 липня, якою задовольнила клопотання слідчого Другого слідчого відділу теруправління ДБР та продовжила щодо підозрюваного С.строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 26 вересня 2020 року з одночасним визначенням альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави в розмірі 175 760 грн. За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва від 29липня 2020 року залишено без змін, апеляційні скарги прокурора та сторони захисту залишити без задоволення», ― йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 4 червня 2020 року працівники департаменту внутрішньої безпеки НПУ, ДБР та СБУ припинили діяльність злочинного угруповання, яке, як підозрюють, організував начальник Павлоградського відділу поліції. Було затримано сімох учасників угрупування.