54-річний посадовець вимагав кошти за зміну цільового призначення землі 

Повідомляє пресслужба обласного управління поліції. 

Чоловік вимагав, щоб гроші були перераховані двома рівними частинами на його рахунок. В рамках досудового розслідування поліцейські задокументували факт отримання хабаря у сумі 250 тис. гривень. 

Також встановлено, що посадовець вніс недостовірні відомості до офіційного документа про самовільне зайняття фермерським господарством земельної ділянки та ненадходження до бюджету територіальної громади коштів за її використання в розмірі понад 500 тис. гривень. 

16 липня цього року слідчим за узгодженням з місцевою прокуратурою чоловіку заочно повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у великому розмірі для себе за невчинення або вчинення такою службовою особою, в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) та ч. 1 ст. 366 (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) Кримінального кодексу України. 

На даний час поліцейські вживають заходи для встановлення місця перебування підозрюваного та його затримання.  

Правоохронці звертаються до мешканців регіону з проханням повідомити про  місце перебування підозрюваного до Павлоградського відділу поліції або за телефонами: (066) 414 57 35; 099 924 51 60 або 102. Анонімність гарантується. 

: