У Павлограді нові віяння  — в місті активно  відкриваються, ні уже не МАФи, а автостоянки

Нещодавно мешканці прилеглих будинків виходили на акцію проти будівництва автостоянки на селищі 40 років Жовтня в районі шкіл №№ 7,8 на місці колишнього стадіону.

А 21 серпня мешканці житлових будинків по вул. Гагаріна теж вийшли на акцію, бо там теж розпочались активні роботи по спорудженню автостоянки.
З учасниками акції спілкувався забудовник. Він вважає, що його дії правомірні, бо має відповідні дозвільні документи за підписом міського голови.

Люди вважають, що стоянка споруджується з порушеннями, бо не дотримуються санітарні норми, зокрема відстань до житлового будинку становить всього 4 метри. Насправді ж, вона має бути щонайменше 10 метрів. А по-друге, ніхто згоди в людей на розміщення автостоянки серед житлових будинків не запитував — Громадські слухання не проводились.

На місце події люди викликали поліцію, ті склали протокол, опитали учасників акції та сфотографували документацію забудовника.

А далі з'ясовуватимуть чи правомірне розміщення тут автостоянки. Тим часом учасники акції повідомили про проблему на урядову гарячу лінію, бо не вірять, що на місцевому рівні зможуть щось вирішити. Кажуть, що раніше хотіли на цій території висадити дерева, але їм не дозволили.

А днем раніше мешканці прилеглих будинків зібрали підписи проти будівництва тут автостоянки та віднесли звернення до місцевої влади.

А уже сьогодні вранці паркан, котрим огородили територію автостоянки, раптом повалився...