За минулу дорбу в місті виявлено 13 нових хворих на  COVID-19

 Про це повідомляється на офіційному сайті Павлоградського міськвиконкому.

Станом на ранок 01.09.2020 року по місту Павлограду зафіксовано тринадцять нових випадків COVID-19. Всього під наглядом лікарів перебуває тридцять п’ять пацієнти. Наразі відбувається пошук та відпрацювання контактних осіб. З початку епідемії зафіксовано шістдесят п’ять підтверджених випадків COVID-19.

До лікувально-профілактичних закладів міста за минулу добу поступив три пацієнт з пневмонією. Всього на лікуванні в лікарні інтенсивного лікування перебуває 21 пацієнтів з пневмонією, в т.ч. сім з COVID-19 з м. Павлограда.

Всі госпіталізовані обстежуються за допомогою ПЛР в вірусологічній лабораторії лікарні                     ім. Мечникова.

Сімдесят два мешканців міста є контактними з підтвердженим випадком COVID-19 та перебувають на самоізоляції під спостереженням лікарів. Всього за весь період епідемії під наглядом знаходилось 202 особи з числа прибулих.

За період епідемії 30 осіб вилікувались від COVID-19, 35 осіб наразі хворіють, 1 випадок смертельний

У зв’язку зі зростанням кількості випадків COVID-19 по Україні закликаємо населення дотримуватись карантинних обмежень, використовувати засоби індивідуального захисту при відвідуванні місць скупчення людей та при переміщенні громадським транспортом, дотримуватись соціальної дистанції та правил особистої гігієни.