Кошти можна буде використати лише на  дитячі потреби  

З 1 вересня 2020 року  розпочинається реалізація пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка».Про це повідомляє Управління соціального захисту населення  Павлограда. 

Проєкт  передбачає перерахування грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка”  на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання. Грошова компенсація призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через 12 місяців з дня народження дитини. 

Для отримання грошової компенсації, батьки мають звернутися до Управління з пакетом документів, що включає в себе: заяву, копії свідоцтва про народження дитини та документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, довідку з пологового будинку про неотримання «Пакунка малюка». 

Виплата грошової компенсації проводиться у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок отримувача, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк «ПриватБанк». 

На даний час банком вносяться зміни до умов та правил надання банківських послуг – соціальна карта для виплат «Пакунок малюка». Головною особливістю даної карти буде те, що кошти можна використати шляхом придбання дитячих товарів у закладах торгівлі, які уклали з Мінсоцполітики договір. 

Після отримання повідомлення з банку щодо готовності оформлення соціальних карт, Управлінням буде надана додаткова інформація. 

Консультації за телефоном: 066 280 4826