Для мешканців Павлограда, Синельникового та Тернівки обмежать водопостачання через борги водоканалів

Про це повідомляє пресслужба ОДА. 

Водоканали Павлограда, Синельникового та Тернівки не сплачують за надані послуги ДП «Дніпро-Західний Донбас». З 4 вересня держпідприємство змушене обмежити постачання води до цих населених пунктів. Адже борг, який сягнув вже понад 80 млн грн, ставить його на межу зупинки. Мери міст-боржників мають негайно втрутитися в ситуацію. Вчасні розрахунки комунальних підприємств – то їхня пряма відповідальність, підкреслив заступник голови Дніпропетровської ОДА Олександр Москаленко. 

«Борг водоканалів за надані послуги перед ДП «Дніпро-Західний Донбас» нині сягає 95,7 млн грн. Переважну більшість суми завинили Павлоград, Синельникове та Тернівка – це понад 80 млн грн, – розповів заступник начальника підприємства Антон Зуєв. – Через це ми, в свою чергу, накопичуємо борги за електроенергію, не маємо достатньо коштів для закупівлі реагентів. А ще страждають 300 працівників підприємства, які чотири місяці не отримують зарплатню. В результаті звільняються кваліфіковані фахівці». 

В п’ятницю, 4 вересня, ДП «Дніпро-Західний Донбас» обмежить обсяг постачання питної води до Синельникового, Павлограду та Тернівки, додав Антон Зуєв. Про це заздалегідь сповістили підприємства-боржники, проте реакції не отримали. 

«Очільники міст мають негайно втрутитися в ситуацію. Сісти за стіл переговорів із водоканалами та водопостачальником, знайти рішення та почати діяти. Ігнорування проблеми, багаторічне накопичення боргів неминуче призведе до кризи. А в заручниках бездіяльності – тисячі місцевих мешканців, які можуть залишитися без води», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Олександр Москаленко. 

«Дніпро-Західний Донбас» – один із найбільших виробників питної води на Дніпропетровщині. Послуги отримують міста Павлоград, Першотравенськ, Синельникове, Тернівка та окремі населені пункти Синельниківського району. Загалом – майже 235 тис мешканців області.