18% померли, з них 50% звернулись запізно 

Медики відзначають, що випадки пізнього звернення останнім часом почастішали. Про це повідомляється на офіційній сторінці медичного закладу у Facebook.

«До приймального відділення ПЛІЛ звернулась жінка, 46 років, яку турбував головний біль упродовж 2 тижнів, нестабільний артеріальний тиск, слабкість у лівій руці. З її слів, вона б і не звернулась, але "може якусь таблетку дасте". Була терміново госпіталізована на неврологічні ліжка з гострим порушенням мозкового кровообігу. За даними томографії інсульту близько 6 діб! Катастрофа сталася, звернулася за медичною допомогою невчасно, скоріше за все, людина стане інвалідом. Останнім часом такі випадки частіше»,– йдеться у повідомленні.

Павлоградська лікарня інтенсивного лікування у нашому регіоні – єдиний центр по наданню медичної допомоги хворим з інсультом.
Медзаклад має Пакет медичних гарантій для лікування інсультів, спеціалісти займаються цією проблемою багато років, госпіталізація проводиться цілодобово.
За останні 7 місяців проліковано близько 300 хворих, 18% померли, серед них звернулися невчасно понад 50%.

Медики відзначають, що при своєчасному зверненні до лікаря хворі мають великий шанс вилікуватись та повернутись до звичного життя.