Через  переповнені автобуси поліцейські склали на перевізників протоколи, а вже наступного дня салони автобусів знову були переповнені


4 вересня поліцейські реагування патрульної поліції Павлоградського відділу поліції спільно з представниками Павлоградського міськрайонного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області провели спільний рейд, щодо контролю за роботою пасажироперевізників за маршрутами загального користування.

У відношенні трьох водіїв складено адміністративні протоколи за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей). Підставою стало те, що у салоні перевозили понад норму пасажирів. Про це повідомляє пресслужба Павлоградського відділу поліції.

За повідомленням користувачів соцмереж цього ж дня, водії наповнювали автобуси лише за кількістю місць для сидіння.

Проте, уже наступного дня салони автобусів знову були переповнені, а наявність масок не помічено було не лише в пасажирів, а й у водія.
А тим часом кількість хворих на COVID-19 в місті стрімко зростає. З початку епідемії зафіксовано вісімдесят чотири підтверджених випадки. Лише за останні дві доби – 9 нових випадків.

Нагадаємо, що карантин в Україні продовжено до 31 жовтня. Дніпропетровщина у "зеленій" зоні. Це означає, що тут триває адаптивний карантин.

До речі

Штрафи за порушення карантину, санітарних правил та рішень місцевої влади з питань боротьби з інфекційними хворобами становлять від 17 до 34 тис. грн для громадян та від 34 до 170 тис. грн – для посадових осіб.