Точніше могли б, якби ....

Припинення в місті водопостачання, інколи на декілька днів – явище не рідке. Причини різні – технічний стан мережі водопостачання міста, водоводу «Дніпро-Західний Донбас» чи борги водоканалу.

Екс-мер Павлограда Віктор Романюк вважає, що забезпечувати місто альтернативною централізованою питною водою у таких випадках цілком реально.

«Я уже декілька разів підіймав питання про те, що при невеликих затратах можна виконати певні роботи й перемикатись на місцеві артезіанські свердловини, 2-3 дні можна протриматись місту з питною водою. Потрібно лише захотіти. Я уже розповідав детально як це зробити, писав... все марно. Нічого нікому не потрібно. У них дома своя артезіанська свердловина. Вони на водозаборі сидять. І все. Нікому нічого не потрібно. У нас є такі можливості – від Механічного заводу, Палмашу, Хіммашу та Павлоградського водозабору. І коли водовід відключає воду, то можна спокійно перемикатись на свердловини. Це все можливо. Так, потрібно потрудитись, а як ви думали. А те, що воду возять, хіба це не затратно. Водовід може зупинятись в будь-який момент, враховуючи його технічний стан. За борги чи ще за якихось причин. Цим потрібно займатись. Живемо на воді й водою не користуємось. Це зовсім не складно і не надто затратно», – розповів tv-news.dp.ua Віктор Романюк.

Нагадаємо, що нещодавно місто опинилось під загрозою обмеження водопостачання через борги перед водоводом «Дніпро-Західний Донбас». А трохи раніше водопостачання припинилось на декілька днів.