За минулу добу в місті зареєстровано 4 нові випадки хвороби

 Про це повідомляє пресслужба Дніпро ОДА.

Щоправда, на офіційному сайті Павлоградського міськвиколнкому повідомляється лише про один  новий випадок COVID-19.

Всього під наглядом лікарів перебуває 54 пацієнти, з них одна дитини. З початку епідемії зафіксовано 114 підтверджених випадків COVID-19.

До лікувально-профілактичних закладів міста за минулу добу не поступали пацієнти з пневмонією. Виписано з одужанням – 4. Всього на лікуванні в лікарні інтенсивного лікування перебуває 30 павлоградців  з пневмонією, в т.ч. 7 з COVID-19.

251 особа з числа мешканців міста, а з них 66 дітей, є контактними з підтвердженим випадком COVID-19 та перебувають на самоізоляції під спостереженням лікарів. По нових випадках наразі відбувається пошук та відпрацювання контактних осіб. Всього за весь період епідемії під наглядом знаходилось 202 особи з числа прибулих.

За період епідемії 59 осіб вилікувались від COVID-19, 54 особи наразі хворіють, 1 випадок смертельний.

У зв’язку зі зростанням кількості випадків COVID-19 по Україні закликаємо населення дотримуватись карантинних обмежень, використовувати засоби індивідуального захисту при відвідуванні місць скупчення людей та при переміщенні громадським транспортом, дотримуватись соціальної дистанції та правил особистої гігієни.

Всього ж на Дніпропетровщині зафіксували 80 нових випадків коронавірусної хвороби.

Хворобу виявили у 38 мешканців Дніпра, 30 – Кривого Рогу, 4 – Павлограда, по одному – Новомосковська й Тернівки. Також захворіли 2 мешканців Апостолівського району, 2 – П’ятихатського, по одному – Криничанського та Синельниківського районів.

Загалом на Дніпропетровщині зареєстрували 3342 випадки коронавірусу. Вже подолала недугу 1501 людина, померли – 76.