У зв'язку з протиепідемічними заходами  місцеві вибори в Україні будуть несхожими на попередні 

Як саме буде проходити голосування з урахуванням всіх важливих змін, повідомили на сайті Кабміну  

У документі йдеться про те, що всіх, хто заходить в приміщення для голосування чи в приміщення виборчих комісій, будуть опитувати на предмет наявності симптомів респіраторних захворювань, а також буде проводитися температурний скринінг. 

Приміщення обладнують антисептиками для рук, урнами для збору використаних засобів індивідуального захисту, спеціальними меблями, що підлягають  дезінфекції. 

Протирання дверних ручок, поручнів, сидінь та іншого буде проводитися не рідше одного разу на 2 години, а вологе прибирання приміщення - не рідше одного разу на 4 години. 

І члени виборчої комісії, і самі виборці повинні будуть знаходитися в захисних масках або респіраторах, а також дотримуватися дистанції один від одного в 1 метр. 

Крім того, українцям не рекомендують брати з собою на вибори дітей, а також користуватися особистими ручками. 

Окремо в документі розглядається наступне питання: виборці, які знаходяться на самоізоляції, будуть голосувати за місцем перебування. Для цього потрібно не пізніше 20 години останньої п'ятниці перед днем ​​виборів подати заяву з доданою довідкою медустанови про стан здоров'я (перебування на самоізоляції). 

Раніше ми повідомляли, в ЦВК пояснили, за яких випадках можлива відміна виборів. Так, народне волевиявлення можна скасувати лише в разі воєнного чи надзвичайного стану.