Аварійні бригади працюють в посиленому режимі 

У Дніпропетровській області оголошено штормове попередження. За інформацієюДніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології, у період з 18 по 20 вересня в області пануватиме арктичний циклон з різким похолоданням та посилення вітру до 20 метрів на секунду. Негода може призвести до аварійних відключень в регіоні.

У зв’язку з погіршенням погодних умов та штормовим попередженням аварійні бригади  Дніпровські електромережі переведені у посилений режим та працюватимуть 24/7, аби забезпечити клієнтів надійним електропостачанням. 

Поради під час можливих масових відключень через негоду: інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі Аварійні відключення. Якщо ваша адреса там є, – енергетики вже знають про відключення і відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу – повідомте про це у кол-центр ДТЕК Дніпровські електромережі за телефонами (056) 790 99 00(066) 790 99 00 або (067) 790 99 00, на сайті компанії або через сторінку Facebook.

ДТЕК Дніпровські електромережі нагадує також про необхідність дотримання правил електробезпеки: при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі; не наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8-12 метрів та ні в якому разі не торкатися його. При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор, – прохання повідомляти про це в кол-центр.