Таку оцінку діяльності депутатів міської ради Павлограда VII скликання дала депутат Валентина Жилкіна під час пленарного засідання

Підсумовуючи роботу депутатського корпусу упродовж 5 років, вона сказала про те, що в міській       раді склалась монобільшість, котрі могли «протягувати» будь-які рішення,  що   були  на користь громади.

«Ми не захистили громадян та їхні права. Дозволили збудувати два будівельні супермаркети на території міста. Це добре, але якою ціною? У першому випадку було знищено паркову зону по вул. Войнова, 3 –  вирубано 298 дерев. У другому – ліквідовано дитячу лікарню, у якій щойно було проведено ремонт  та реконструкцію. Згорнули програму відновлення та підтримки житлового фонду ОСББ.  Ми не надаємо ніякої допомоги ОСББ   в ремонті  дахів, підвалів, ліфтів. Житловий фонд у жахливому стані. За 2020  рік не відремонтовано  жодного ліфта, натомість тимчасові споруди росли мов гриби, що є нічим іншим, як схемою «дерибану» міської землі. У нас не вистачило бюджету у 5 млрд на установлення  системи «Рада» на відміну від інших міст та містечок області. У нас немає коштів на безоплатні сніданки учнів молодших класів, мабуть, у єдиних на всю Україну. Ми одні з останніх вмикаємо тепло в дитячих садках, школах і одні з перших підіймаємо тарифи на проїзд в міському транспорті. Ми не спромоглися установити пам’ятник воїнам – захисникам Вітчизни, не відновили Павлоградський водозабір. Тепер, щодо проєктів – Полтавська, Інтернаціональна, Дзержинського, Соборна, Алея Слави, міст через Вовчу, котельня ПМЗ, парк Комарова, гідролізна установка та КНС, площа Соборна – це все робиться  за кошти обласного  бюджету. Ми маємо це сказати. Ми говорили про це упродовж 5 років, але що може позиція 3-4 чоловік проти монобільшості у міській раді, котрим під силу «протягнути» любі, навіть абсурдні, рішення. Народ має право знати правду. А правда полягає в тому, що Павлоградська міська рада  VII скликання упродовж своєї каденції була, по своїй суті, антинародною. Вона  не відстоювала та не захищала інтереси громади», – сказала Валентина Жилкіна.

Під час її виступу міський голова та майже всі депутати покинули залу засідань.