Сьогодні, близько 18 год перехожі помітили підлітка, котрий лежав нерухомо в районі будинку 19 по вул. Комарова у Павлограді

За словами жінки, котра помітила його, хлопчик лежав нерухомо із закритими очима. На вигляд йому років 15-16.

"Він був дуже блідий, ледь дихав, не реагував на слова, очі закриті. Я спробувала відкрити йому очі, зіниці були розширені. Я викликала швидку допомогу. Медики приїхали через 10 хв. А поки чекали швидку, підійшов якийсь чоловік і трохи розтормошив його. Хлопчик прийшов до тями. Запаху алкоголю не було чути. Ми запитали чи ти пив, він сказав, що не пив, тільки курив. Запитали де взяв, сказав, що знайшов. Скоріш за все курив якусь наркотичну речовину", – розповідає Ольга.

За її словами, в сумці у підлітка був зошит та студентський квиток. З чого слідує, що він навчається в професійному ліцеї Павлограда, живе в гуртожитку, не місцевий.

Коли приїхала швидка допомога, то хлопчик просив, аби його не забирали в лікарню. Автомобіль швидкої не відразу рушив в лікарню – підлітку вимірювали тиск, щось розпитували. Правоохоронців на місці події очевидці теж не помітили. Невідомо також чи будуть з'ясовані обставини цієї пригоди. Зокрема, що курив підліток та де взяв цю речовину.