Вже найближчої суботи в обласному кардіоцентрі – День відкритих дверей

 Мешканці області зможуть безкоштовно та без попереднього запису пройти діагностичні дослідження серця. Про це повідомила директорка Дніпропетровського обласного кардіологічного центру Олена Лугова. 

«Нині в області – місячник здоров’я. До акції долучився і наш заклад, – розповіла директорка Дніпропетровського обласного кардіологічного центру Олена Лугова. – У День відкритих дверей можна у позаробочий час перевірити основні показники крові та стан здоров’я серця. А ще – отримати консультацію кардіолога. Таку нагоду матимуть мешканці області вже найближчої суботи – з 8 до 12. Все – безкоштовно та без попереднього запису». 

День відкритих дверей у кардіоцентрі пройде 10 жовтня. 

Аби зробити обстеження, необхідно буде прийти натщесерце. При собі мати паспорт. Прийматимуть лише пацієнтів старших за 18 років. 

Спочатку візьмуть кров на аналіз. Перевірять основні показники:  рівень глюкози, холестерину, гемоглобіну. Після – зроблять електрокардіограму та УЗД серця. З отриманими результатами можна буде на місці звернутися до вузького спеціаліста. Він проконсультує та за необхідності надасть рекомендації. 

Адреса Дніпропетровського обласного кардіологічного центру: м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 28. 

Місячник «Медики за здоровий спосіб життя» проходить на Дніпропетровщині з 21 вересня до 21 жовтня.