Вагу зменшив, ціну збільшив

За повідомленням  пресслужби відомства у лютому 2019 року між відділом освіти Тернівської міської ради та фізичною особою-підприємцем укладено договір про закупівлю м’яса для загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. У подальшому постачальник уклав із замовником додаткові угоди, якими без належного документального обґрунтування збільшив ціну за одиницю товару шляхом зменшення його кількості.

Так, замість 18 тис кг м’яса на загальну суму понад 748 тис грн підприємець поставив 16 тис кг. Внаслідок неправомірного завищення ціни товару постачальник зайво отримав бюджетні кошти у розмірі майже 70 тис грн. Наразі за втручання прокуратури додаткові угоди до договору визнано недійсними та зобов’язано підприємця сплатити державі безпідставно отримані кошти. 

Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позов Павлоградської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Тернівської міської ради та Східного офісу Держаудитслужби України про визнання недійсними додаткових угод про закупівлю товарів та стягнення з постачальника до бюджету близько 70 тис грн.