У «померанчеву» зону  увійде, більша частина області 

Нове зонування затверджено на засіданні  Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 15 жовтня.

 Так, на Дніпропетровщині «помаранчевий» рівень встановлено у: у містах Дніпро, Вільногірськ, Кам'янське, Жовті Води, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Першотравенськ, Покров, Синельникове, Тернівка та у Апостолівському, Васильківському, Верхньодніпровському, Дніпровському, Криворізькому, Криничанському, Магдалинівському, Межівському, Нікопольському, Новомосковському, Павлоградському, Петриківському, Петропавлівському, Покровському, П'ятихатському, Синельниківському, Солонянському, Софіївському, Томаківському, Царичанському, Широківському, Юр'ївському районах.

 Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 19 жовтня 2020 р.

 В "помаранчевій" карантинній зоні не можна працювати закладам, що надають послуги із розміщення, окрім готелів. Не проводяться планові госпіталізації, за винятком надання меддопомоги онкохворим, вагітним, породіллям, новонародженим, паліативним хворим, а також у випадках загрози життю пацієнта. Заклади торгівлі, побутового обслуговування, фітнес-центри можуть приймати відвідувачів з розрахунку одна особа – на 10 кв м будівлі або території. У закладах харчування посадкові місця у приміщеннях мають бути заповнені не більш як наполовину.