Оброблятимуть соціально важливі об'єкти міст, а також вулиці, дороги, зупинки громадського транспорту та виборчі дільниці

Дезінфекція проводитиметься  з 22 год 23 жовтня до 04 год  24 жовтня. Таке рішення було прийнято під час позачергового засідання  державної  комісії ТЕБ та НС через зростання  захворюваності на коронавірусну інфекцію  та напередодні місцевих виборів. Повідомляє начальник управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району Олександр Миславський. 

«Буде проведено дезінфекцію центральної частини Павлограда: селищ ім. 18 Вересня, Шахтобудівників, Хіммаш, 40 років Жовтня, ПЗТО, ПМЗ, Ливмаш та всієї Тернівки. Для проведення санобробки буде використано розчин гіпохлориду натрію( розчин хлору)», – йдеться у повідомленні. 

Рятувальники також звертаються до мешканців міста із проханням прибрати автомобілі з узбіччя доріг, не організовувати нічну стоянку автотранспорту  поблизу зупинок громадського транспорту, супермаркетів, місць масового скупчення людей  та утриматись від прогулянок у той час, коли проводитиметься  санітарна обробка.

Захід буде проводитись в супроводі правоохоронців.