83-річного мешканця Тернівки госпіталізовано до психіатричного закладу з посиленим наглядом

Повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

"Ухвалою Тернівського міського суду Дніпропетровської області задоволено клопотання Павлоградської місцевої прокуратури щодо застосування примусових заходів медичного характеру відносно 83-річного громадянина, який обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння)", - йдеться у повідомленні.

За даними слідства, у червні 2020 року дідусь побачив незнайомця, який вигулював собаку біля житлових будинків у Тернівці. Сприймаючи поведінку тварини як агресивну, обвинувачений намагався її вдарити, а коли господар кинувся захищати собаку, наніс йому удар ножем у грудну клітину. Завдяки вчасно наданій медичній допомозі, травма виявилася не смертельною.

Згідно висновку комплексної судової психолого-психіатричної експертизи, зловмисник страждає на хронічне психічне захворювання у формі виражених розладів особистості та поведінки внаслідок травми головного мозку та хронічної алкогольної інтоксикації.
Наразі за клопотанням прокуратури його госпіталізовано до психіатричного закладу з посиленим наглядом.