31 жовтня 2020 року на 64 році життя перестало битися серце Метелиці Івана Сергійовича

Очільником міста Іван Метелиця був 4 терміни – з 1994 по 2006 та з 2010 по 2015.

Іван Сергійович народився 24 вересня 1957 року в м. Павлоград. Закінчив школу №2. Свою трудову діяльність почав після закінчення Дніпропетровського металургійного інституту та служби в армії на Дніпропетровському заводі засобів механізації. З 1984 року працював на павлоградських підприємствах — Павлоградському механічному заводі, «Павлоградсільмаш», «Ливмаш» на керівних посадах.

З 1990 року Метелиця І.С. – заступник голови Павлоградського міського виконавчого комітету, а з 1994 по 2006 та з 2010 по 2015 – Павлоградський міський голова. В 2015 році був обраний депутатом Павлоградської міської ради.
Повідомляється на офіційному сайті Павлоградського міськвиконкому.

"Життєвий шлях Івана Сергійовича нерозривно пов’язаний з історією та розвитком нашого міста. Він був цілеспрямованою людиною, відповідальним, талановитим керівником, зробив вагомий особистий внесок в соціально - економічний розвиток Павлограда. Його вміння брати на себе відповідальність сприяло вирішенню багатьох складних питань Павлоградської територіальної громади. Іван Сергійович був небайдужою, чуйною людиною з активною життєвою позицією, підтримував талановиту молодь, з особливою шаною відносився до людей похилого віку, ветеранів", – йдеться у повідомленні.

Іван Метелиця був кандидатом на посаду міського голови у цьогорічних  виборах.

За неофіційною інформацією більше двох тижнів тому він захворів на COVID-19.

Світла пам’ять про Івана Сергійовича Метелицю назавжди залишиться в наших серцях.