Дехто вважає, що вірусу немає, а сам карантин якоюсь змовою олігархів

 Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Дуднікова розвіює скептичні висловлювання, бо сама нещодавно перехворіла на Covid-19.

"Є скептики, які не вірять, говорять, що нічого немає, це ви щось там видумали. Ніякої паніки, але хочу сказати, що ковід є. Я, Дуднікова Олена Іванівна, перенесла вірусну пневмонію, ковідної етимології. Стан середньої тяжкості, ближче до важкого. Два тижні була на лікарняному. Я лікувалась вдома, сатурація мені дозволяла це. Але нікому не побажаю такого. Це дуже важко. Процес видужування після перенесеного ковіду, навіть коли уже аналізи показують відсутність віруса, нелегкий. Слабкість деякий час іще залишається. Це пройде, потрібен час. А тому кажу вам, ковід є, є пацієнти, які знаїходяться на ШВЛ, є смертність. Ми закликаємо не займатись самолікуванням. Є люди, які з високою температурою знаходяться вдома, ходять по вулицях, а коли звертаються, то уже із пневмонією, з низькою сатурацією і госпіталізуються до лікарні у важкому стані", - розповіла Олена Дуднікова.

Вона також наголосила на тому, що вкрай важливо не затягувати зі зверненням до лікаря. При перших симптомах варто зателефонувати своєму сімейному лікарю.

Нагадаємо, що нещодавно від коронавірусної хвороби помер колишній міський голова Павлограда Іван Метелиця.

Будьте обережні, не ігноруйте небезпеку Covid-19. Допоможіть медикам побороти цю небезпечну інфекцію.