Хоча працюють зі значними перевантаженнями та ризиками для здоров'я 

«Якщо в інших містах є лікарі, які звільняються, не витримують таких навантажень, бо ми працюємо з перевантаженнями, то у Павлограді жоден медпрацівник не звільнився. Якщо сталось, що захворів, то вилікувався - і знову в бій, бо ми повинні вас лікувати. Якщо, не дай Боже, лікарі почнуть часто хворіти, то хто буде лікувати. Ми повинні берегти одне одного. Лікарям важко, але ж ми не кидаємо вас, ми разом з вами, тому потрібно поважати один одного. Лише разом ми зможемо подолати цю недугу», - розповіла tv-news.dp.ua головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Дуднікова.

Вона також додала, що на первинній медичній ланці міста трудиться 67 лікарів, з них 17 педіатрів. Навантаження в умовах пандемії значно зросло.

«У нас на первинній ланці на 106 тис. населення Павлограда 67 лікарів, з них 17 педіатрів. Ми теж люди і ми теж хворіємо. Одна лікарка була у важкому стані, але вона уже виписана і вона в строю. Ми знаходимось на передовій і боремось із невидимим ворогом, тому прошу вас з порозумінням відноситись одне до одного. І якщо є трохи черга, то потрібно почекати. А коли прихворіли, то краще спочатку поспілкуйтесь з лікарем телефоном, аби не створювати черги. Є випадки, коли приходять й просто хочуть зорбити мазок для аналізів на коронавірус. Але якщо ти не хворий, то можеш захворіти, бо там сидять люди з температурою», - додала Олена Дуднікова.

За її словами для отримання рецепта за програмою «Доступні ліки» теж не варто йти особисто до лікаря. Необхідні ліки можна виписати дистанційно.