Найкраща розповідь увійде до збірки  «Захисники України» 

 «Захисники України. Історії про тих, хто завжди поруч». Мешканців Дніпропетровщини запрошують написати есе про українських бійців. Творчі роботи приймають до 20 листопада 2020 року. Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

«В Україні – понад 400 тис учасників АТО/ООС. Кожен із них має свою унікальну долю. Аби зберегти у пам’яті співвітчизників історії  про наших захисників, Міністерство у справах ветеранів України запустило творчий проєкт. Якщо ви знаєте особисто людей, які стали на захист країни – напишіть про них розповідь та відправте разом із фото організаторам проєкту», – запросили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА.

Есе мають бути написані державною мовою. Обсяг – не більше 4 друкованих аркушів. Роботи слід відправити на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20 листопада.

За результатами проєкту підготують збірку «Захисники України. Історії про тих, хто завжди поруч». Найкращі есе опублікують на сайті Мінветеранів.

Деталі – за телефоном  (044) 278 55 77.