На прохання студентки викладати державною мовою педагог сказав, що не буде, а якщо її щось не влаштовує, то нехай пише скарги

У Дніпрі у Національному технічному університеті "Дніпровська політехніка" викладачі відмовляються викладати курс державною мовою. На вимогу студентів говорити українською викладачі відповідають коротко "пишіть на мене скарги".
Про це у соцмережі розповів батько однієї зі студенток .

Він повідомив, що викладач предмету "Ціннісні компетенції фахівця"  професор Г*  на прохання студентки навідріз відмовився викладати українською мовою.

"Если вам, вас не устраивает, пишите на меня жалобу. Два языка - одна нация, один - руины, а не Украина", - додав професор Г*.

За словами батька, після цих слів дівчина встала і вийшла з аудиторії. Розпитала у інших студентів, як з'ясувалося, це не перша така ситуація, але скарг ніхто не писав.

"Все зам'яли. Донька не промовчала і написала скаргу на ім'я ректора. Наступного дня на пару прийшла комісія і почали розбирати цю ситуацію. Питають думки студентів. Чотири студенти виступили на підтримку російської мови. Хтось казав, що викладач вже не молодий, йому важко. На секунду, скільки років Україна незалежна? Що йому заважало вивчити українську мову? Хтось, що у нас в місті (Дніпро) майже всі розмовляють російською, тому правильно, що викладають нею. На підтримку української мови окрім доньки, виступив лише її одногрупник. Всі інші промовчали", - розповідає батько дівчини.

Комісія сказала, що студентів почула і протягом 3-х днів ухвалить рішення. За місяць жодного рішення не ухвалили, розповідає батько. Зі слів чоловіка, професора відсторонено від викладання.

Батько ж дівчини наполягає на звільненні викладача за незнання державної мови.