Більше 10 не збиратись?

Міський голова Павлограда привітав працівників культури з професійним святом. Він вручив  Вітальні листи колективам закладів культури, нагородив Почесними грамотами кращих працівників.  

«За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у розвиток акторського майстерства та з нагоди відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва Почесною відзнакою “Взірець професіоналізму нагороджено Реву Наталю Іванівну — артистку КЗ «Павлоградський драматичний театр ім. Б.Є. Захави», за багаторічну сумлінну працю, високий  професіоналізм, особистий вагомий внесок у розвиток культури, активну життєву позицію Знаком Пошани “За заслуги перед громадою” Лавренову Ольгу Борисівну- викладача по класу скрипки КЗ «Мистецька школа №2». Церемонія нагородження відбулася з дотриманням карантинних обмежень» , – повідомляє відділ регіональної політики Павлоградського міськвиконкому. 

Щоправда, колективне  фото «напам’ять» свідчить про те, що учасники заходу на карантинні обмеження не дуже зважали. 

Нагадаємо, що 6 листопада міська комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення про  посилення  в місті карантинних обмежень. Зокрема, школи переведені на дистанційну форму навчання, а заклади культури, позашкільної освіти, спорту на період карантину не працюватимуть. Заборонені також масові заходи за участю більше 10 чоловік. 

«Проведення масових (соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 10 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 10 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра)», – йдеться у тексті рішення комісії з питань ТЕБ та НС.

До речі

Комісію з пиань ТЕБ та НС очолює міський голова