Кабмін обіцяє компенсації за карантин вихідного дня 

Торгові центри відкриті, проте торгують лише продуктами, засобами гігієни, побутової хімії і т.п. Відділи з промисловими товарами закриті.
На вулицях та в торгових центрах можна побачити рейдові групи правоохоронців.  Кажуть, що готові реагувати на повідомлення громадян про порушення карантину. В цілодобовому режимі працює лінія 102, усі звернення фіксують та перевіряють.

Кав'ярні працюють, але лише на винос. Біля декотрих кав'ярень відвідувачі сидять за столиками на вулиці.

Щодо центрального ринку, то тут нічого не змінилось – торгівля здійснюється не лише харчовими продуктами, а й одягом, взуттям та промисловими товарами.

Нагадаємо, що у вихідні дозволено роботу продуктових магазинів, закладів з надання фінансових послуг, діяльність з інкасації та перевезення валютних цінностей, операторів поштового зв'язку. Працюють установи медичної та ветеринарної практики.

Діяльність АЗС без зон харчування та СТО також не заборонена. Карантин вихідного дня Україні триватиме до 30 листопада.

У Кабміні обіцяють підтримати бізнес та працівників, які залишилися без заробітку на вихідних, зокрема, обіцяють здійснювати виплати людям, які офіційно працюють і через карантин вихідного дня будуть позбавлені роботи. Принаймні таке заявив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.