Потерпіла змінила свої свідчення 

Нагадаємо, 10 березня 2018 року в Павлограді сталась подія, про котру заговорила вся країна – старшокласник місцевої школи, Валентин Зємцов, по-звірячому зарізав чоловіка, його 4-річного сина та наніс важкі поранення вагітній жінці. Вікторія Кригіна вижила і народила сина.

Вина злочинця була повністю доведена, він отримав довічний термін.

Проте тепер, потерпіла каже, що давала неправдиві свідчення і, мовляв, не може жити із таким тягарем. З відповідною заявою у свересні 2020 року вона звернулась до Павлоградського відділу поліції, проте отримала відмову. А тому у листопаді звернулась до обласної прокуратури.

Звернення оприлюднено в групі Павлоград UA.

«Після винесення Постанови, я зрозуміла, що з таким тягарем я не маю змоги в подальшому жити та вважаю покарання для обвинуваченого занадто суворим.
22 вересня 2020 року я звернулась до Павлоградського відділу поліції із заявою про те, що в даному кримінальному провадженні я давала неправдиві покази та обмовила особу, яку було в подальшому притягнуто до кримінальної відповідальності. На сьогоднішіній день я бажаю в подальшому давати правдиві покази та пояснення стосовно події, яка мала місце 10 березня 2018 року. Але з незрозумілих та не причин я отримала лист-відмову про внесення відомостей до ЄРДР», – йдеться у скарзі до прокуратури на бездіяльність поліції.

Згідно з інформацією, оприлюдненою в групі Павлоград UA, Вікторія Кригіна, начебто, тепер звинувачує свого чоловіка у вбивстві 4-річного сина.

Матеріал за темою: Павлоградського школяра-різника Валентина Зємцова ув'язнили довічно

Матеріал за темою: «Він визнав свою провину, бо перебуває у неадекватному стані…»