Температурний скринінг  перед початком роботи, недопущення до роботи працівників з температурою більш як 37,2% та тих, хто має явні ознаки ГРВІ

Про карантинні вимоги до салонів краси  розповіла головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Павлоградського міськрайонного управління Держпродспоживслужби Наталія Баглик. 

«Прийом відвідувачів виключно за попереднім записом, дотримання часового інтервалу для прибирання  робочого місця майстра. Також основними  вимогами  є  –  дотримання дистанції  між робочими місцями  майстрів –  не  менше 1,5 м. Персонал має працювати в масках  та рукавичках. Після  кожного клієнта майстер зобов’язаний зняти рукавички, помити руки з милом та обробити їх антисептиком. Постановою Кабміну також  передбачено максимальне використання одноразового  індивідуального інструментарію, обов’язкова їх дезінфекція та утилізація після використання, регулярне провітрювання  приміщення кожні 2 години та по завершенню робочого дня. Збір одноразових рукавичок,  касок, серветок має проводитись  в окремі контейнери чи місткості  з кришками та в поліетиленових пакетах.  Вони можуть  бути  утилізовані тільки після дезінфекції. В салонах краси потрібно використовувати  лише одноразові рушники.  В приміщенні забороняється  перебування  осіб, що очікують на надання послуг», – розповіла Наталія Баглик.