І для цього не потрібні «захмарні» кошти

Так вважає керівник КП «Павлоградводоканал» Олександр Карпець.

У жовтні цього року (напередодні міських виборів) міська влада та компанія ДТЕК Павлоградвугілля підписали меморандум  про передачу Павлоградського водозабору в комунальну власність міста.

Використання води із власних запасів може значно здешевити тариф на водопостачання та значно покращити якість. А запасів води може вистачити на півстоліття. Вважає  керівник КП «Павлоградводоканал» Олександр  Карпець.

«Не лише здешевшає вода, а це буде стабільність, гарантія та якість. Вода однозначно здешевшає. Води з водозабору може вистачити  на 50 років наперед», –  сказав Олександр  Карпець під час зустрічі із народним депутатом Романом Каптєловим.

За його словами, аби почати використовувати  воду із Павлоградського водозабору потрібні значні, але реальні кошти, бо вся інфраструктура водозабору на даний час повністю знищена.

«Інфраструктура давно знищена. Аби її відновити потрібні кошти, але це не є страшні космічні кошти  для такого важливого для міста питання, як водопостачання. Це ж вирішення проблеми на роки. Моя позиція завжди була чітка –  місто має мати альтернативу  в такому важливому питанні. Альтернатива –  це вода з власних джерел. Тим паче, що вони у нас є. У нас є  22 законсервовані свердловини. Я вважаю, що  потрібно починати роботу по їх відновленню. Ну хоча б по 5 свердловин на рік. Почати  відновлювати інфраструктуру. Під’єднати до наших мереж. Це не так  багато грошей», – сказав Олександр  Карпець.

За його словами на даний час  місто споживає близько 12 тис. кубів води, котру закуповують у водоводу  Дніпро-Західний Донбас.

Чи передбачать  в бюджеті міста на наступний рік кошти на засвоєння Павлоградського водозабору?