До складу банди входили члени громадської організації та колишній працівник правоохоронного органу, а її лідер входить до складу громадської ради при місцевому органі державної виконавчої влади

Затримано її лідера і трьох учасників, яких підозрюють у рейдерських захопленнях, обкладанні «даниною» бізнесменів, скоєнні злочинів на замовлення. Зловмисникам вже повідомлено про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України, у тому числі за створення та участь у злочинній організації та поширенні злочинного впливу.

Учасники злочинної організації «спеціалізувалися» на рейдерських захопленнях і виконанні злочинів на замовлення.
В ході слідства поліцейські зібрали докази причетності зловмисників до рейдерського захоплення у 2018 році ринку будівельних матеріалів із деревини у Дніпрі, але його повернули власникові. На цьому члени злочинної організації не зупинилися і вдруге «віджали» ринок у 2020 році. Починаючи з 2018 року, підприємці сплачували їм «данину», аби спокійно працювати на ринку.

Також поліцейські встановили причетність фігурантів до нападу на медичного працівника на замовлення. Що стосується цього факту їхньої злочинної діяльності, то до лідера злочинної організації звернулася головний лікар одного з медичних закладів із проханням розібратися з підлеглим, мотивуючи це особистою неприязню. Прийшовши до кабінету лікаря, побили його битою та молотком. Той факт, що потерпілий знаходився на робочому місці, дозволило у найкоротший термін надати йому меддопомогу та врятувати життя.

За даними слідства у кожного учасника була своя роль у діяльності злочинної організації. Її лідер керував і приймав усі рішення, колишній правоохоронець надавав юридичні послуги під час рейдерських захоплень, решта – організовували виконання злочинних наказів свого лідера і безпосередньо брали участь у злочинах.
У день затримання поліцейські провели обшуки за місцями проживання зловмисників та у їхніх автомобілях. Вилучили холодну та вогнепальну зброю, набої різного калібру, «чорнові» записи, спецзасоби зв’язку, гроші.