Такі результати моніторингових обстежень

«Встановлені численні порушення майже у всіх  перукарнях та салонах краси.   Основні порушення – непроведення температурного  скринінгу перед початком роботи, прийом клієнтів  бех попереднього запису та без дотримання часового інтервалу,   порушені норми одночасного перебування  клієнтів у закладі. Майже у кожній перукарні при наданні послуг не  використовуються медичні маски, респіратори та одноразові  рукавички, відсутні маски також і в клієнтів. Не у всіх закладах  є спиртовмісні антисептики. Не проводиться дезінфекція  поверхонь після кожного  клієнта.  Не організований централізований збір  використаних  засобів  індивідуального  захисту», –  розповіла tv-news.dp.ua  головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Павлоградського міськрайонного управління Держпродспоживслужби Наталія Баглик.  

Вона також додала, що робота  салонів краси прирівнюється до режиму роботи  маніпуляційних кабінетів лікувальних закладів.   

Довідково 

Павлоградський відділ Держпродспоживслужби обслуговує терниторію Павлограда, Тернівки, Павлоградського та Юр’ївського районів.