Та залишив рішення Павлоградського суду без змін

Тодішнього командувача штабу АТО Віктора Назарова звинувачують у службовій недбалості, внаслідок чого загинули 49 десантників, що перебували на борту ІЛ- 76. Справа розглядалась в Павлоградському міськрайонному суді. Вирок суду – 7 років позбавлення волі та 19 млн грн компенсації.
Генерал Назаров не погодився з таким вироком та подав апеляцію. Апеляційний суд визнав рішення Павлоградського суду справедливим.

За словами судді Павлоградського міськрайонного суду Ірини Шаповалової, ця справа була однієї із найрезонансніших та найскладніших.

«Ця справа була однією із найрезонансніших та однією з найскладніших, які розглядались нашим судом. Половина матеріалів цієї справи розглядались у закритих судових засіданнях. Справу розглядала голова суду Наталія Самоткан, бо вона єдина в нашому суді, хто має право доступу до такого рівня державної таємниці. По-друге, ця справа була складна емоційно, тому що була пильна увага преси, в залі постійно були присутні родичі загиблих та ті, хто їх підтримував. Це створювало певну атмосферу не лише в залі судового засідання», – сказала Ірина Шаповалова.

Розгляд справи в Павлоградському суді тривав понад рік.

Після рішення апеляційного суду, генерал сказав, що звернеться до Верховного суду , а якщо там не виправдають – до Європейського суду з прав людини.