Перші платіжки за централізоване теплопостачання «приємно» здивували мешканців багатоповерхівок 

Зокрема, жителі будинку, що по вул. Достоєвського, 2а шоковані непомірно високими цінами централізованого теплопостачання за листопад 2020 року. Люди кажуть, що ще й морозів не було, а ціна за тепло уже відчутно зросла – 64 грн за м кв.
За однокімнатну квартиру – 1800 грн.

Начальник павлоградських телпомереж Андрій Дубовський каже, що ціна справедлива, мовляв, що нарахував лічильник, те й мають сплатити мешканці будинку. А якщо вважають, що це дорого, то нехай переходять на індивідуальне опалення всім будинком.

«На будинку встановлений прилад обліку. Ми не маємо змоги впливати на роботу лічильника – скільки нарахував, стільки й було розподілено між мешканцями будинку. Якщо для мешканців це непомірна сума, то є така можливість перейти на альтернативне опалення цілим будинком і вийти з цієї системи. Такі приклади по місту є. В цьому році від централізованого опалення відмовився один будинок. Є ще заяви, але через неготовність електромереж проєкт відтермінували. Розрахункова вартість в будинку буде складати близько 30 грн, а фактичні витрати на опалення цього будинку складають 60. Це одна з причин чому Павлоградтеплоенерго працює не з прибутками та не окуповує витрати», – сказав Андрій Дубовський.

За його словами 64 грн за м кв – це не найдорожча вартість теплопостачання. В житловому будинку по вул. Дніпровській 14-а ціна тепла становить 85 грн за м кв. Щоправда, там централізованим обігрівом користується лише одна квартира на увесь будинок.