Немає грошей

Роботи по теплоізоляції труб лише почались.
За словами начальника КП «Павлоградтеплоенерго" максимальний розмір втрат в тепломережах, які можуть включити в тариф становить 13% від вартості послуги.

«Граничний розмір втрат, які ми можемо включити в тариф – 13% вартості тарифу. Це норма й більше ми не можемо включати в тарифи. Що стосується ізоляції мереж. Ця проблема по всьому місту. Утеплення лише тих мереж, які знаходяться на поверхні складає близько 14 км. Зараз ми не маємо таких грошей для проведення цих робіт. Я бачу в соцмережах викладають. Мені не потрібно їх показувати, я не гірше тих, хто фотографує володію ситуацією. Зараз ми вибрали дещо іншу методику утеплення. Не логічно на кожному мікрорайоні по 100 м ізолювати», – сказав Андрій Дубовський.

За його словами, на даний час почались роботи по утепленню тепломереж на селищі Шахтобудівників. По завершенню робіт відстежать економічний ефект, втрати в тепломережах, розрахують період окупності проєкту. І лише після цього почнуть роботи в іншому мікрорайоні. До кінця опалювального сезону планують ізолювати 30% всіх тепломереж.

Цікаво, за скільки років при таких темпах робіт ізолюють всі тепломережі?