Вихованці мистецької школи № 2 Павлограда продемонстрували віртуозну гру на фортепіано, сольний та хоровий спів

У школі пройшла класна година фортепіанного відділу. Діти віртуозно виконували серйозні класичні твори, декламували вірші, співали.

Запросили на захід групу хорового співу.

Всім учасникам подарували шоколадний символ Нового року.

Враховуючи карантинні вимоги, на заході не могли бути присутні батьки та понад 20 дітей. Проте відеозапис з виступами своїх дітей батьки зможуть переглянути на сторінці мистецької школи.
На жаль, коронавірус та карантин внесли свої корективи у роботу мистецької школи. Розповіла директор школи Людмила Бабарицька.

«Якщо на 1 вересня у нас було 365 дітей, то зараз залишилось менше. На жаль, є такі обставини, через котрі діти не можуть навчатись.Через матеріальне становище близько 25 батьків написали заяви на академічну відпустку, тобто вони не навчатимуться аж до наступного вересня. У листопаді ми взагалі не займались під час карантину», – розповідає Людмила Бабарицька.

Мистецька школа №2 охоплює три творчі напрямки – музичні, образотворчі та хореографічні. В школі навчають грі на 10 музичних інструментах, хоровому, сольному та естрадному співу.

І не дивлячись на складне фінансове становище, колектив школи докладає максимум зусиль, аби створити для дітей тепло та затишок. І варто сказати, що їм це вдається.