Графіком передбачені і вихідні, і скорочені робочі дні

За повідомленням НБУ, банки не працюватимуть з 1 по 3 січня включно та з 7 по 10 січня (але за необхідності можуть проводити касові операції). А вже 4-6 та з 11 січня 2021 року банки будуть працювати у звичайному режимі

Національний банк України визначив регламент роботи системи електронних платежів Національного банку ( СЕП) та порядок роботи банківської системи України в період завершення звітного року:

30 грудня 2020 року СЕП працює до 24:00. Валютний ринок України, депозитарій Національного банку та інші системи Національного банку працюють у звичайному режимі.
31 грудня 2020 року до 13:00 через СЕП здійснюються лише платежі між банківськими установами, підпорядкованими одній юридичній особі, а також платежі від учасників СЕП до Національного банку та органів Державної казначейської служби і платежі від Національного банку та органів Державної казначейської служби на адресу усіх учасників СЕП. Валютний ринок України працює з урахуванням особливостей роботи СЕП, викладених у регламенті. Банківський день у СЕП закінчується о 13:00.

01–03 та 07–10 січня 2021 року банки у разі потреби можуть здійснювати касові операції. Водночас банки у цей період мають забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів.