На зустрічі планувалось обговорити питання стосовно законності спорудження в місті автостоянки та МАФів 

З листом про виділення приміщення для проведення зустрічі з виборцями до виконавчого комітету міської ради звернулась депутат Ганна Федянович. Проте отримала відмову. Мовляв, рішення про зустріч депутата з виборцями приймається на засіданні місцевої ради.

Щоправда, після декотрих дискусій та суперечок у фоє міськвиконкому зібранню все ж дозволили зайти у кімнату на першому поверсі.

«Я мешканець Павлограда. Я не можу зрозуміти, от ми зараз стоїмо в коридорі і щось обговорюємо. Я за свої кровні гроші побудував це приміщення. Я придбав для вас стіл, ручку, стілець, крісло. Я взяв вас на роботу, виплачую зарплату. Від кого ви відгородились, від мене, виборця, господаря цього приміщення. Ви вважаєте, це нормально, щоб мене приймали в коридорі?», – нарікає житель Павлограда.

На зустрічі були присутні депутати міської ради – Валентина Жилкіна, Ганна Федянович, Валентин Чекалін, активісти. Запрошували також головного архітектора міста, проте та не явилась.

Обговорили питання стосовно законності забудови територій – автостоянки по вул. Верстатобудівників, МАФа по вул. Новій та території Павлоградського водозабору (в районі "Заману"). Щодо останнього, то там планують збудувати начебто оздоровчий комплекс.

«Щодо будівництва автостоянки по вул. Верстатобудівників, то за нормативами від зупинки громадського транспорту має бути не менше 30 м, від перехрестя не менше 35 м, від усіх споруд, які оточують цю ділянку – не менше 10 м. Що маємо насправді? Ми зробили заміри. Від зупинки – 23 метри. Від перехрестя - 28 м. Від магазину "Нектар" – 5 м, від житлового будинку – 3 м. Це явні порушення. Там навіть неможливо дотриматись відстаней, бо площа не дозволяє. Ми дослідили матеріали ескізного проєкту забудовника. Там зазначена інформація, що вони керуються тим, що є рішення міської ради на виділення цієї ділянки під забудову магазину продовольчих та непродовольчих товарів, а також автостоянки. Проте насправді магазину там не буде. Натомість зазначено, що буде три пости мийки самообслуговування на цій території, котрі згідно з планом розміщення знаходяться прямо під стіною магазину «Нектар», – розповідає активістка, що має юридичну освіту.

Окрім того, за словами присутніх на зібранні, перед початком будівництва, повинні були проводитись Громадські слухання, котрі не були проведені. А в листопаді було зібрано 500 підписів мешканців прилеглих будинків, які були проти забудови. Лист був переданий у міськвиконком.

За словам присутніх депутатів міської ради, коли обранці приймали рішення про даний об'єкт, то було сказано, що автостоянка будується для обслуговування уже існуючої торгової точки. Мова не йшла про те, що там будуть три автомийки. Люди хотіли, щоб там була зона відпочинку. Там завжди ставили ялинку.

Активісти звернулись до архітектури міста, аби дізнатись чому не були проведені Громадські слухання.

Вирішили також ініціювати перевірку міської архітектури обласними інспекторами стосовно законності та порядку розміщення об'єктів забудови в місті, вивчити відповідні документи та дозволи, а потім звертатись до суду у випадку виявлення порушень.

Матеріал за темою: Чи є законні підстави для спорудження чергового МАФа на селищі ПЗТО з'ясовуватиме поліція