Працюють в режимі 24/7

У Дніпропетровській області подовжує панувати арктичний циклон.
У зв’язку з ускладненням погодних умов аварійні бригади Дніпровські електромережі переведені у посилений режим та працюють 24/7, аби забезпечити клієнтів надійним електропостачанням.

За інформацією Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології, у період з 16-20 січня внаслідок вторгнення арктичного повітря на території області очікується значне похолодання – до 10-15 градусів вдень та 16-21 вночі та посилення вітру. Негода може призвести до аварійних відключень в регіоні.

«З ночі 12-го січня, коли на Дніпропетровщину прийшов сніговий циклон, ми працюємо у посиленому режимі. У стані повної готовності 29 аварійних бригад. За необхідності їхня кількість збільшуватиметься. Фахівці Дніпровські електромережі продовжують посилене чергування та готові оперативно ліквідовувати аварії у разі потреби», – повідомив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Поради під час можливих масових відключень через негоду: інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі Аварійні відключення. Якщо ваша адреса там є, – енергетики вже знають про відключення і відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу – повідомте про це у кол-центр ДТЕК Дніпровські електромережі за телефонами: (056) 790 99 00, (066) 790 99 00 або (067) 790 99 00, на сайті компанії або через сторінку Facebook.

Дніпровські електромережі нагадують також про необхідність дотримання правил електробезпеки: при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі; не наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8-12 метрів та ні в якому разі не торкатися його. При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор, – прохання повідомляти про це в кол-центр.