Екс-начальник відділу поліції та ще 7 правоохоронців звинувачуються у створенні злочинного угрупування

Київською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт щодо восьми поліцейських, які за гроші і наркотики просили людей скоювати злочини з метою підвищення показників роботи. Про це повідомляє прес-служба Офісу Генпрокурора.

«Київською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт щодо восьми поліцейських Павлоградського відділу поліції ГУ Нацполіціі в Дніпропетровській області, серед яких начальник відділу поліції і його заступник. Їм інкримінується створення злочинної організації, перевищення службових повноважень, незаконне поводження зі зброєю, вчинення крадіжок та збут наркотичних речовин (ч.1 ст.255, ч.2 ст.365, ст.263, ст.185, ч. 3 ст.307 КК)», – йдеться в повідомленні.

Встановлено, що протягом 2019-2020 років поліцейські з метою підвищення показників роботи змушували місцевих жителів скоювати злочини – крадіжки, зберігання наркотичних засобів, зброї, здійснюючи на них психологічний тиск і насильство. За вчинення цих злочинів поліцейські надавали потерпілим гроші і наркотичні речовини, а в подальшому залучали їх до кримінальної відповідальності.