Можна послухати пісні, переглянути фото чи пограти у гру

В Україні 22 січня відзначають День Соборності. Це свято – на згадку про історичний Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Цьогоріч знаменна дата припала на період жорстких карантинних обмежень, а отже – заборони масових заходів. Натомість мешканці області можуть долучитися до онлайн-святкувань. Докладніше про це розповіли в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.

«Цьогоріч, через карантинні обмеження, пропонуємо долучитися до відзначення загальнонаціонального свята онлайн. У поміч – цікавинки від Українського інституту національної пам’яті», – зазначили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.

Серед онлайн-цікавинок до Дня Соборності – історія проголошення Акта злуки у фотографіях.

Можна послухати українські пісні, популярні у 1917-1921 роках, або пограти у настільну гру «Українська революція 1917-1921».

День Соборності України відзначають щороку 22 січня. Саме в цей день 1919-го було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.